NHF invitere til julehygge i Terrariet

Sæt kryds i kalenderen d. 21. november hvor Terrariet Vissenbjerg i samarbejde med NHF, åbner sine døre og byder alle vores medlemmer indenfor til julehygge. Se frem til en dag med julequiz, gløgg, æbleskiver og en masse snak om herpetologi med dine fælles nørder.

Begivenheden løber d. 21 november fra kl 13:00 til cirka kl 17:00, på Terrariets adresse Kirkehelle 5, 5492 Vissenbjerg.
Tilmelding sker via Facebook begivenheden og at deltage er selvfølgelig gratis for alle foreningensmedlemmere.

*Vi vil selvfølgelig overholde alle anvisninger givet af myndighederne i forhold til Covid19 restriktioner. Du kan holde dig opdateret om begivenheden på vores facebook side, hvis der skulle ske ændringerne i planen grundet nye retningslinjer.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *